کلینیک تخصصی زیبایی دندان سارگل

  • Info@SargolClinic.ir
  • 02122009690

سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول

سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول

شرکت مهاجرتی اویم استانبول ( evim istanbul group ) صفر تا صد شروع کار و زندگی و اقامت در استانبول ، مجری خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری و اداری در ترکیه استانبول، اخذ انواع اقامت بصورت تضمینی در ترکیه، اخذ چالیشما ایزنی (اجازه کار ) بصورت تضمینی، خدمات صرافی و مترجمی و ترنسفر از فرودگاه، کاریابی با توجه به حرفه، اجاره واحد های مبله و خالی استانبول بصورت سالانه و کوتاه مدت، ثبت انواع شرکت و استارت بیزینس های مختلف در استانبول.

ازجمله خدمات شرکت اویم استانبول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول ، اخذ اجازه کار ترکیه ( چالیشما ایزنی ) ، مهاجرت کاری به ترکیه ، اخذ اقامت توریستی ترکیه (کیملیک) ، ثبت شرکت در ترکیه ، اخذ اقامت دائم ترکیه ، اخذ شهروندی ترکیه ، خدمات صرافی ترکیه ، اجاره واحد های مبله و سوئیت آپارتمان روزانه ، هفتگی ، ماهانه .

از جمله روشهای اخذ اقامت دائم ترکیه سرمایه گذاری در ترکیه ، خرید املاک و مستغلات است که اگر این خرید ملک مطابق قوانین و شرایطی که در ادامه ذکر می شود باشد، می تواند منجر به اخذ اقامت دائم ترکیه گردد. شاید اولین و مهمترین نکته ای که در زمینه خرید ملک در ترکیه باید به آن توجه شود ، این است که اتباع خارجی امکان و اجازه خریداری املاک در مناطق روستایی نشین ، دهکده ها و بویژه در حوالی و اطراف مناطق نظامی ترکیه را ندارند و تنها مجوز خرید آپارتمانها و عراضی تعیین شده از طرف دولت ترکیه به اتباع خارجی داده می شود.

هیچ محدودیت قیمتی جهت خرید ملک از طرف دولت ترکیه مشخص نشده به همین دلیل فرصت مناسبی جهت اخذ اقامت دائم ترکیه برای خارجی ها و ازجمله هموطنانی که بودجه کافی جهت اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه رو ندارند فراهم شده است.

با توجه به محدودیت سنی که برای فرزندان جهت اخذ پاسپورت ترکیه وجود دارد در این مورد دولت ترکیه هیچ محدودیتی از نظر سن و سال فرزندان در نظر نگرفته است .
با خرید ملک ، سرپرست و اعضای خانواده ( همسر و فرزندان ) بدون هیچ محدودیتی میتونن اقامت دائم ترکیه رو دریافت کنند.

همان‌طور که خرید آپارتمان در ترکیه قوانین خاص خودش را دارد، اجاره خانه هم مشمول قوانین متعددی می‌شود که باید رعایت شود. یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که در استانبول یا شهرهای دیگر ترکیه خانه‌ای برای رهن کامل وجود ندارد. شما ماهانه مبلغی را به‌عنوان اجاره پرداخت می‌کنید و هزینه پول پیش پرداخت معمولا بین یک یا دو برابر مبلغ اجاره بوده که به صاحب‌خانه پرداخت خواهید کرد. اگر خانه را در بنگاه‌های معاملات ملکی اجاره می‌کنید، مبلغی معادل 1 ماه اجاره بابت کمیسیون باید به بنگاه پرداخت شود. این مبلغ برای  واحد در برج معادل 12% مجموع اجاره سالانه می باشد.

اجاره هر نوع خانه‌ای در استانبول امکان‌پذیر است و این موضوع کاملا به خواست و بودجه شما مربوط می‌شود. امکان اجاره برج و آپارتمان تا اجاره خانه ویلایی در استانبول در اختیار شما قرار داده شده است.

یکی از خدمات شرکت evim istanbul در شهر استانبول اجاره ملک در استانبول میباشد .ما میتوانیم آپارتمان های مبله برای اقامت توریستی و کوتاه مدت ، آپاتمان های مبله برای اجاره سالیانه و همچنین آپارتمان بدون مبلمان برای اجاره سالیانه را با مناسب ترین نرخ و بهترین سرویس به شما پیشنهاد کنیم  تا مطابق با بودجه و سلیقه خودتان نسبت به انتخاب و اجاره آپارتمان در استانبول اقدام نمایید.به یاد داشته باشید که برای اجاره آپارتمان تنها به ارزان تر بودن قیمت توجه نکنید،علاوه بر قیمت کیفیت آپارتمان ها نیز بسیار اهمیت داردوعلاوه برآن در مورد اجاره آپارتمان سالیانه ،اگر مایل به دریافت اقامت ترکیه هستید ،حتماٌ اجاره نامه محضری از صاحب ملک نیاز دارید.

اگرتوریست هستید و قصد اجاره آپارتمان در استانبول برای اقامت بلند مدت را دارید،به چندنکته توجه کنید.آپارتمان های اجاره ای استانبول که در مرکز شهرقرارگرفته اند ،اغلب قدیمی هستند چون بافت بخش مرکزی استانبول قدیمی است.اما داخل آپارتمان ها بازسازی شده است .اما اگرمایل به اجاره آپارتمان دراستانبول در مناطق نوساز این شهر هستید میتوانیم به شما آپارتمان های لوکس درمجتمعهای مسکونی بزرگ و مجهز معرفی کنیم

برای کسب اطلاعات بیشتر به پشتیبانی شرکت مراجعه و از مشاوره رایگان بهره مند بشید .

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

مشاوره رایگان

02122009690

تهران شریعتی

نرسیده به پل صدر پلاک 1962 واحد5
WhatsApp chat